• Wpisów: 14
  • Średnio co: 153 dni
  • Ostatni wpis: 5 lat temu, 19:33
  • Licznik odwiedzin: 1 474 / 2308 dni
 
niki2031
 
WeRoNa ♥.♥: Magda Gessler upragniony urlop spędzi z ukochanym Waldemarem Kozerawskim, który przyleciał do niej z Kanady razem ze swoimi dziećmi.Ostatnie dwa miesiące Magda Gessler (59) spędziła na planach zdjęciowych swoich programów: „MasterChefa” i „Kuchennych rewolucji”. Pracowała po kilkanaście godzin dziennie i z tego powodu musiała nie tylko odwołać planowany wcześniej ślub z Waldemarem Kozerawskim, lecz także całkiem zapomnieć o spotkaniach z ukochanym. Para przyrzekła sobie, że nadrobi zaległości tuż po zakończeniu nagrań. I tak też się stało!

Gdy tylko Magda Gessler skończyła zdjęcia i dostała miesięczny urlop, Kozerawski, mieszkający na co dzień w Kanadzie, od razu przyleciał do Polski. W dodatku przywiózł tutaj swoje dzieci z pierwszego małżeństwa – Chanelle i Waldemara juniora.

Nie tylko para stęskniła się za sobą. Lara, córka Magdy Gessler, też czekała na przyjazd „ojczyma” i jego dzieci, z którymi przyjaźni się od chwili, gdy zaczęli wspólnie spędzać święta za oceanem. Teraz wpadli na pomysł zorganizowania rodzinnych wakacji w Polsce. Udało się!:0:0:0

Nie możesz dodać komentarza.